Kurumsal

LUXURY SERVICES

Kurumsal

Kurumsal

   Adana havalimanı ve şehir merkezinde en kaliteli hizmet veren VIP taşımacılık firmaları arasında yer alan Adana vip taşımacılık, son teknoloji ile donatılmış son model araçlarımız ile konforlu bir vip seyahat deneyimi yaşayacaksınız. Vip taşımacılık konusunda eğitim almış ve uzun süredir deneyim sahibi olan kadromuz kongre, seminer, fuar, iş seyahatleriniz, özel günleriniz, sanatçı turneleri ve kişiye özel kiralama taleplerinizde en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktadır.

   Adana vip araç kiralama olarak bölgemizde 10 yılı aşkın süredir bir çok taşımacılık hizmeti sunmuş ve siz değerli müşterilerimiz takdirini almıştır. Şoförlü yada şoförsüz minibüs kiralama taleplerinize en doğru araç ve zamanında hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Adana vip minibüs kiralama seçeneklerinde geniş araç portföyümüze her yıl yeni VIP Mercedes Sprinter ve VIP Mercedes Vito minibüslerimiz özel olarak donatılarak sizlere hizmet vermek için yola çıkmıştır.

  Adana havaalanı transfer hizmetlerimiz vip standartlarda sunulmaktadır. Firmamız bölgenin en geniş transfer ağına sahip olarak yalnızca şehir merkezi değil ilçeler ve çevre illere günün her saatinde sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Adana vip oto kiralama olarak lüks araç kiralama taleplerinizde en doğru çözümler sunmaktayız.